עיצוב קייצי לבית

אני לא יודע מה אתכם, אבל לקראת הקיץ תמיד מתחשק לי לחדש ולרענן את הבית.

אחרי הכבדות של החורף צריך לקבל את הקיץ בקלילות וליצור תחושה נעימה וקרירה יותר בבית.אפשר להשיג את התחושה הזאת בכמה צעדים פשוטים ולא יקרים שלא ידרשו מכם יד מיומנת בעיצוב, אלא רק רצון להתחדשות. זה לא לוקח הרבה זמן או מאמצים וזה שווה כל רגע!

אז על מה בעצם אני מדבר? בואו נתחיל:

1. שלב ראשון – רענון וחידוש צבע הקירות. ואיזה צבע אתם שואלים? כל מה שנותן תחושת קרירות – מגווני הלבן והשמנת ועד גווני תכלת. הכול תלוי כמובן במה שמתאים לריהוט שלכם. את הצבע הבהירים אפשר לשלב גם באקססוריז שונים בבית שיתנו את אותו אפקט.

2. אם יש לכם בבית שטיחים כהים וכבדים או וילונות עמוסים מומלץ להחליפם בבדים רכים ובהירים יותר. וכדי שתוכלו לשמור על הבית קריר יותר ולמנוע מהחום להיכנס, כדאי שתחת הוילון הבהיר תוסיפו וילון אטום שימנע חימום יתר של החלל.

3. אם יש לכם גינה או מרפסת, זה הזמן להשקיע בה. תלו נדנדה או ערסל, שתלו פרחים צבעוניים או צמחי תבלין, אם יש לכם ריהוט גינה מרופד ניתן לחדש את הריפוד ולהעניק חיים חדשים למה שמשמש אתכם כמקום אירוח נוסף בחודשי הקיץ.

4. ואם אנחנו כבר עוסקים באירוח, גם הכלים לוקחים חלק בהכנות לקיץ. כלי זכוכית שקופים עושים את העבודה בצורה מצוינת בקיץ. הכל נראה הרבה יותר טרי ומגרה כשהוא מונח בקערת זכוכית מעוצבת או כשהוא נמזג מתוך קראף זכוכית מעניין.

באופן כללי, אתם מוזמנים לקחת את הרעיונות האלה ולבצע אותם בכל חדר בבית – בחדר השינה, חדר הילדים וחדר האמבטיה.

אתם תראו שתהיה לכם תחושת סיפוק אדירה בסיום ותוכלו לנוח כל הקיץ בביתכם המחודש והרענן!

שיהיה לנו קיץ נעים  🙂

______________________________________________________________________

אם עוד לא הצטרפת כאוהד ע"י לחיצת אהבתי "LIKE" בראש הדף של איתי פורת-אדריכלות ועיצוב פנים
אני ממליץ לעשות זאת עכשיו כאן! ההצטרפות תקנה לך גישה לתכנים מעניינים ובעלי ערך רב עבורך.