מדבקות קיר

הסיוטים מהטפטים של שנות ה – 70 עוד מעירים אתכם בלילה?! אם התשובה היא כן הטיפ הבא הוא בדיוק בשבילכם:)

כיום ניתן בקלות לשנות, לשפר ולהוסיף עניין לקירות הבית עם מדבקות קיר מעוצבות שקל להדביק והכי חשוב, קל להסיר! דבר זה חשוב במיוחד כשמדובר בחדרי הילדים שטעמם יכול להשתנות מהיום למחר. בניגוד לטפטים של פעם, העידן הדיגיטלי מאפשר לכם לבחור מדבקות קיר מתוך מאגר ענק של תמונות או ליצור ולעצב מדבקות בעצמכם בכל גודל, צבע או צורה שתרצו. עכשיו חדר השינה שלכם יכול להפוך בן רגע לגן ורדים או יער קסום, אם רק תרצו בכך.

המצאה נוספת ומדליקה ביותר היא מדבקת הלוח וגיר, שנראית ממש כמו לוחות הלימודים של פעם עליהם ניתן היה לכתוב עם גיר. אם יש לכם קיר פנוי במטבח, מדבקה כזאת יכולה להפוך לקיר תקשורת בין בני המשפחה: תוכלו לכתוב את התפריט שהולך להיות בארוחת הערב, להשאיר משימות לבעל או סתם לצייר עליו ציור יפה.

כמובן שאם במדבקות קיר עסקינן, לא נתעלם גם מחיפויי הקיר שנכנסו לחיינו. חיפויי קיר הם בעצם אריחים בתלת מימד בעלי טקסטורה וצורה שונים ומיוחדים. קיר מחופה בבית, באזור פינת האוכל למשל, יכול ליצור פינה בעלת ייחוד ואופי משלה והיא בהחלט לא משאירה אף אחד אדיש! חיפוי הקיר הפופולארי ביותר כרגע הוא חיפוי קיר המזכיר קיר לבנים אורבאני, ממש כמו בניו -יורק. מגוון הצבעים והגדלים רחב ולא תהיה לכם בעיה להתאים לביתכם את הסגנון הרצוי.

לסיכום, מבחינה פרקטית מדבקות הקיר הן זולות יותר מחיפויי קיר וניתן להחליף אותן בתדירות יותר גבוהה. הכול תלוי באווירה שתרצו שתשרה בבית.

בהצלחה 🙂

______________________________________________________________________

אם עוד לא הצטרפת כאוהד ע"י לחיצת אהבתי "LIKE" בראש הדף של איתי פורת-אדריכלות ועיצוב פנים
אני ממליץ לעשות זאת עכשיו כאן! ההצטרפות תקנה לך גישה לתכנים מעניינים ובעלי ערך רב עבורך.